KONST / Litografier / Färglitografier 14954044
nr 1495 4044
Färglitografier
2 st, Oidentifierad konstnär. 360- upplaga, yttermått inklusive ram: 32x32cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:44:24
100 kr
150 kr